klasyfikacje

 

Klasyfikacja generalna Rajdowej Ligi Mazowsza modeli samochodów RC 
l.p. Zawodnik Runda
I II III IV V VI VII Razem
1 Igor Stasz 16 26 16         58
2 Bartek Blachowski 26 - 26         52
3 Łukasz Sołtysiak 13 20 10         43
4 Kacper Dorobek 20 - 20         40
5 Michał Wieczorkowski 11 13 13         37
6 Tomek Wieczorkowski 8 16 8         32
7 Jakub Chomicki 10 9 11         30
8 Bartłomiej Pełka 7 11 5         23
9 Piotr Lencior 5 6 7         18
9 Waldek Blachowski 9 - 9         18
10 Piotr Szadkowski - 10 6         16
11 Łukasz Cielebąk 0 7 3         10
12 Tomek Ubrański 3 5 0         8
12 Kajetan Augustowski 0 8 0         8
13 Oskar Nyc 6 - -         6
14 Krzysiek Dorobek 4 - 1         5
15 Błażej Nennox 0 4 -         4
15 Ewelina Lenth 0 - 4         4
16 Adam Pyra 1 2 0         3
16 Bartosz Bełch 0 3 0         3
17 Tomasz Nyc 2 - 0         2
17 Piotr Lipa 0 0 2         2
18 Adrian Rogalski 0 1 0         1
19 Piotr Żelisławski - 0 -         0
19 Robert Mazurek - 0 0         0
19 Grzegorz Kubiak - 0 0         0
19 Gabriel Bełch 0 0 0         0
19 Maks Dąbrowski 0 - -         0
19 Mateusz Brudman - - 0         0
19 Jakub Rydzewski 0 0 0         0
19 Hubert Cielebąk 0 0 0         0
19 Maciek Fulko 0 0 0         0
19 Artur Powałka - - 0         0
19 Piotr Strauch 0 - -         0
19 Sandra Nennox Frej 0 0 0         0
19 Dimi Kavarnaly 0 - -         0
19 Krzysztof Murat 0 - -         0
19 Daniel Kluczyński 0 - -         0
- Zawodnik nie brał udziału w rajdzie, NK - Zawodnik nie ukończył rajdu
                   
                   
Klasyfikacja Juniorska  Rajdowej Ligi Mazowsza modeli samochodów RC 
l.p. Zawodnik Runda
I II III IV V VI VII Razem
1 Gabriel Bełch 20 25 25         70
2 Jakub Rydzewski 16 20 16         52
3 Hubert Cielebąk 13 16 20         49
4 Oskar Nyc 25 - -         25
- Zawodnik nie brał udziału w rajdzie, NK - Zawodnik nie ukończył rajdu
                   
                   
Klasyfikacja w klasie WRC Rajdowej Ligi Mazowsza
l.p. Zawodnik Runda
I II III IV V VI VII Razem
1 Igor Stasz 16 25 16         57
2 Bartek Blachowski 25 - 25         50
3 Łukasz Sołtysiak 13 20 10         43
4 Kacper Dorobek 20 - 20         40
5 Michał Wieczorkowski 11 13 13         37
6 Tomek Wieczorkowski 9 16 9         34
7 Jakub Chomicki 10 11 11         32
8 Tomek Urbański 8 10 8         26
- Zawodnik nie brał udziału w rajdzie, NK - Zawodnik nie ukończył rajdu
                   
                   
Klasyfikacja w klasie WRC2 Rajdowej Ligi Mazowsza
l.p. Zawodnik Runda
I II III IV V VI VII Razem
1
Piotr Lencior
16 20 20         56
2
Waldek Blachowski
25 - 25         50
3
Piotr Szadkowski
- 25 16         41
4
Adam Pyra
10 13 11         34
4
Bartosz Bełch
9 16 9         34
5
Krzysiek Dorobek
13 - 13         26
6
Tomasz Nyc
11 - 10         21
7
Oskar Nyc
20 - -         20
8
Piotr Żelisławski
- 11 -         11
9
Waldek Dubilas
- - -         0
- Zawodnik nie brał udziału w rajdzie, NK - Zawodnik nie ukończył rajdu
                   
                   
Klasyfikacja w klasie WRC3 Rajdowej Ligi Mazowsza
l.p. Zawodnik Runda
I II III IV V VI VII Razem
1 Bartłomiej Pełka 25 25 25         75
2 Łukasz Cielebąk 8 16 16         40
3 Kajetan Augustowski 6 20 10         36
4 Maciek Fulko 20 4 11         35
5 Ewelina Lenth 13 - 20         33
6 Gabriel Bełch 9 10 9         28
6 Piotr Lipa 7 8 13         28
7 Błażej Nennox 10 13 -         23
7 Adrian Rogalski 4 11 8         23
8 Maks Dąbrowski 16 - -         16
9 Grzegorz Kubiak - 9 6         15
10 Robert Mazurek - 7 7         14
11 Krzysztof Murat 11 - -         11
11 Sandra Nennox Frej 5 3 3         11
12 Jakub Rydzewski 2 6 1         9
13 Hubert Cielebąk 0 5 2         7
14 Artur Powałka - - 5         5
15 Mateusz Brudman - - 4         4
16 Dimi Kavarnaly 3 - -         3
17 Piotr Strauch 1 - -         1
18 Daniel Kluczyński 0 - -         0
- Zawodnik nie brał udziału w rajdzie, NK - Zawodnik nie ukończył rajdu
                   
                   
Klasyfikacja w klasie 2WD Rajdowej Ligi Mazowsza 
l.p. Zawodnik Runda
I II III IV V VI VII Razem
1 Jakub Chomicki 25 25 25         75
2 Piotr Lencior 13 20 16         49
3 Tomek Wieczorkowski 20 - 20         40
4 Piotr Lipa 10 16 -         26
4 Robert Mazurek - 13 13         26
5 Bartłomiej Pełka 16 - -         16
6 Krzysiek Dorobek 11 - -         11
6 Mateusz Brudman - - 11         11
- Zawodnik nie brał udziału w rajdzie, NK - Zawodnik nie ukończył rajdu