klasyfikacje

 

Klasyfikacja generalna Rajdowej Ligi Mazowsza modeli samochodów RC 
l.p. Zawodnik Runda
I II III IV V VI VII Razem
1 Kacper Dorobek 27 30 21 35 34 34   181
2 Igor Stasz 24 16 13 20 13 21   107
3 Łukasz Sołtysiak 10 10 17 13 20 13   83
4 Michał Wieczorkowski 14 14 12 11 16 10   77
5 Jakub Chomicki 11 9 9 16 11 16   72
6 Bartek Blachowski 17 23 28 - - -   68
7 Tomek Wieczorkowski 8 8 11 9 8 11   55
8 Tomek Ubrański 5 5 6 8 10 7   41
9 Waldek Blachowski 9 11 10 - - -   30
10 Piotr Żelisławski 7 - - 10 7 -   24
11 Piotr Szadkowski - 4 7 7 3 -   21
12 Tomasz Nyc 3 3 - - 9 5   20
13 Krzysiek Dorobek 0 0 0 6 4 9   19
14 Oskar Nyc 2 0 - - 6 8   16
15 Adam Pyra 4 - 4 - - 6   14
16 Radosław Rewinkowski 6 6 - - - -   12
17 Piotr Lenth 0 0 3 2 5 1   11
18 Łukasz Makar - 7 - - - -   7
18 Bartosz Bełch 0 0 0 3 0 4   7
20 Robert Mazurek - 0 0 4 - 2   6
21 Dominik Ossowski 0 - 5 - - -   5
21 Adrian Rogalski - 0 0 5 0 -   5
23 Marcin Wójcik 1 2 - - - -   3
23 Grzegorz Kubiak 0 - 0 0 - 3   3
25 Mikołaj Ozarowicz 0 0 2 - - -   2
25 Łukasz Cielebąk 0 0 0 - 2 -   2
27 Gabriel Bełch 0 0 0 1 0 0   1
27 Waldek Dubilas - 1 - - - -   1
27 Maks Dąbrowski - - 1 - - -   1
27 Łukasz Motyka 0 - - - 1 -   1
31 Łukasz Słomka 0 0 - - - -   0
31 Jarosław Żurek 0 - - - - -   0
31 Grzegorz Czerwiński 0 - - - - -   0
31 Sebastian Ozarowicz 0 0 0 - - -   0
31 Ewelina Lenth 0 - 0 - 0 -   0
31 Przemysław Kosiński 0 - - - - -   0
31 Jakub Rydzewski 0 0 0 - 0 -   0
31 Hubert Cielebąk 0 0 0 - 0 -   0
31 Iwo Majewski 0 0 - - - -   0
31 Wojtrek Firlit - 0 - - - -   0
31 Piotr Lipa - 0 - - - -   0
31 Sebastian Byrtek - 0 - - - -   0
31 Patryk Kuźma - 0 - - - -   0
31 Dawid Grabowski - 0 - - - -   0
31 Miłosz Majewski - 0 - - - -   0
31 Artur Powałka - - - - 0 -   0
31 Krystian Rogalski - - - - 0 -   0
- Zawodnik nie brał udziału w rajdzie, NK - Zawodnik nie ukończył rajdu
                   
                   
Klasyfikacja Juniorska  Rajdowej Ligi Mazowsza modeli samochodów RC 
l.p. Zawodnik Runda
I II III IV V VI   Razem
1 Oskar Nyc 25 25 - - 25 25   100
2 Gabriel Bełch 16 13 20 NK 20 20   89
3 Mikołaj Ozarowicz 20 16 25 - - -   61
4 Jakub Rydzewski 13 11 16 - 13 -   53
5 Hubert Cielebąk 10 9 13 - 16 -   48
6 Iwo Majewski 11 10 - - - -   21
7 Sebastian Byrtek - 20 - - - -   20
- Zawodnik nie brał udziału w rajdzie, NK - Zawodnik nie ukończył rajdu
                   
                   
Klasyfikacja w klasie WRC Rajdowej Ligi Mazowsza
l.p. Zawodnik Runda
I II III IV V VI   Razem
1 Kacper Dorobek 25 25 20 25 25 25   145
2 Igor Stasz 20 16 13 20 13 20   102
3 Łukasz Sołtysiak 10 10 15 13 20 13   81
4 Michał Wieczorkowski 13 13 9 11 16 11   73
5 Jakub Chomicki 11 9 10 16 11 16   73
6 Bartek Blachowski 16 20 25 - - -   61
7 Waldek Blachowski 9 11 11 - - -   31
8 Piotr Żelisławski 8 - - 10 10 -   28
- Zawodnik nie brał udziału w rajdzie, NK - Zawodnik nie ukończył rajdu
                   
                   
Klasyfikacja w klasie WRC2 Rajdowej Ligi Mazowsza
l.p. Zawodnik Runda
I II III IV V VI   Razem
1 Tomek Wieczorkowski 25 25 25 25 16 25   141
2 Tomek Urbanski 20 20 20 20 25 16   121
3 Bartosz Bełch 11 9 13 16 10 11   70
4 Piotr Lenth 10 8 16 13 11 10   68
5 Tomasz Nyc 16 16 - - 20 13   65
6 Oskar Nyc 13 11 - - 13 20   57
7 Waldek Dubilas - 13 - - - -   13
8 Piotr Lipa - 10 - - - -   10
- Zawodnik nie brał udziału w rajdzie, NK - Zawodnik nie ukończył rajdu
                   
                   
Klasyfikacja w klasie WRC3 Rajdowej Ligi Mazowsza
l.p. Zawodnik Runda
I II III IV V VI   Razem
1 Krzysiek Dorobek 6 5 10 20 25 25   91
2 Piotr Szadkowski - 16 25 25 20 -   86
3 Adam Pyra 20 - 16 - - 20   56
4 Radosław Rewinkowski 25 20 - - - -   45
5 Adrian Rogalski - 2 8 16 11 -   37
6 Gabriel Bełch 2 1 3 11 8 11   36
7 Mikołaj Ozarowicz 13 8 13 - - -   34
7 Łukasz Cielebąk 3 6 9 - 16 -   34
9 Grzegorz Kubiak 1 0 6 10 - 16   33
10 Dominik Ossowski 11 - 20 - - -   31
11 Robert Mazurek - 0 4 13 - 13   30
12 Marcin Wójcik 16 13 - - - -   29
13 Łukasz Makar - 25 - - - -   25
14 Łukasz Motyka  7 - - - 13 -   20
15 Ewelina Lenth 4 - 5 - 9 -   18
16 Sebastian Ozarowicz 5 4 7 - - -   16
17 Łukasz Słomka 10 3 - - - -   13
18 Wojtek Firlit - 11 - - - -   11
18 Maks Dąbrowski - - 11 - - -   11
20 Sebastian Byrtek - 10 - - - -   10
20 Artur Powałka - - - - 10 -   10
22 Jarosław Żurek 9 - - - - -   9
22 Patryk Kuźma - 9 - - - -   9
24 Grzegorz Czerwiński 8 - - - - -   8
25 Dawid Grabowski - 7 - - - -   7
25 Jakub Rydzewski 0 0 2 - 5 -   7
25 Hubert Cielebąk 0 0 1 - 6 -   7
25 Krystian Rogalski - - - - 7 -   7
29 Przemysław Kosiński 0 - - - - -   0
29 Iwo Majewski 0 0 - - - -   0
29 Miłosz Majewski - 0 - - - -   0
- Zawodnik nie brał udziału w rajdzie, NK - Zawodnik nie ukończył rajdu