klasyfikacje

 

Klasyfikacja generalna Rajdowej Ligi Mazowsza modeli samochodów RC 
l.p. Zawodnik Runda
I II III IV V VI VII Razem
1 Kacper Dorobek 27 30           57
2 Igor Stasz 24 16           40
3 Bartek Blachowski 17 23           40
4 Michał Wieczorkowski 14 14           28
5 Jakub Chomicki 11 9           20
6 Łukasz Sołtysiak 10 10           20
7 Waldek Blachowski 9 11           20
8 Tomek Wieczorkowski 8 8           16
9 Radosław Rewinkowski 6 6           12
10 Tomek Urbanski 5 5           10
11 Piotr Żelisławski 7 -           7
12 Łukasz Makar - 7           7
13 Tomasz Nyc 3 3           6
14 Adam Pyra 4 -           4
15 Piotr Szadkowski - 4           4
16 Marcin Wójcik 1 2           3
17 Oskar Nyc 2 0           2
18 Waldek Dubilas - 1           1
19 Mikołaj Ozarowicz 0 0           0
20 Dominik Ossowski 0 -           0
21 Bartosz Bełch 0 0           0
22 Piotr Lenth 0 0           0
23 Łukasz Słomka 0 0           0
24 Jarosław Żurek 0 -           0
25 Grzegorz Czerwiński 0 -           0
26 Łukasz Motyka  0 -           0
27 Krzysiek Dorobek 0 0           0
28 Sebastian Ozarowicz 0 0           0
29 Ewelina Lenth 0 -           0
30 Łukasz Cielebąk 0 0           0
31 Gabriel Bełch 0 0           0
32 Grzegorz Kubiak 0 0           0
33 Przemysław Kosiński 0 -           0
34 Jakub Rydzewski 0 0           0
35 Hubert Cielebąk 0 0           0
36 Iwo Majewski 0 0           0
37 Wojtek Firlit - 0           0
38 Piotr Lipa - 0           0
39 Sebastian Byrtek - 0           0
40 Patryk Kuźma - 0           0
41 Dawid Grabowski - 0           0
42 Adrian Rogalski - 0           0
43 Robert Mazurek - 0           0
44 Miłosz Majewski - 0           0
- Zawodnik nie brał udziału w rajdzie, NK - Zawodnik nie ukończył rajdu
                   
                   
Klasyfikacja Juniorska  Rajdowej Ligi Mazowsza modeli samochodów RC 
l.p. Zawodnik Runda
I II III IV V VI   Razem
1 Oskar Nyc 25 25           50
2 Mikołaj Ozarowicz 20 16           36
3 Gabriel Bełch 16 13           29
4 Jakub Rydzewski 13 11           24
5 Iwo Majewski 11 10           21
6 Sebastian Byrtek - 20           20
7 Hubert Cielebąk 10 9           19
- Zawodnik nie brał udziału w rajdzie, NK - Zawodnik nie ukończył rajdu
                   
                   
Klasyfikacja w klasie WRC Rajdowej Ligi Mazowsza
l.p. Zawodnik Runda
I II III IV V VI   Razem
1 Kacper Dorobek 25 25           50
2 Igor Stasz 20 16           36
3 Bartek Blachowski 16 20           36
4 Michał Wieczorkowski 13 13           26
5 Jakub Chomicki 11 9           20
6 Łukasz Sołtysiak 10 10           20
7 Waldek Blachowski 9 11           20
8 Piotr Żelisławski 8 -           8
- Zawodnik nie brał udziału w rajdzie, NK - Zawodnik nie ukończył rajdu
                   
                   
Klasyfikacja w klasie WRC2 Rajdowej Ligi Mazowsza
l.p. Zawodnik Runda
I II III IV V VI   Razem
1 Tomek Wieczorkowski 25 25           50
2 Tomek Urbanski 20 20           40
3 Tomasz Nyc 16 16           32
4 Oskar Nyc 13 11           24
5 Bartosz Bełch 11 9           20
6 Piotr Lenth 10 8           18
7 Waldek Dubilas - 13           13
8 Piotr Lipa - 10           10
- Zawodnik nie brał udziału w rajdzie, NK - Zawodnik nie ukończył rajdu
                   
                   
Klasyfikacja w klasie WRC3 Rajdowej Ligi Mazowsza
l.p. Zawodnik Runda
I II III IV V VI   Razem
1 Radosław Rewinkowski 25 20           45
2 Marcin Wójcik 16 13           29
3 Łukasz Makar - 25           25
4 Mikołaj Ozarowicz 13 8           21
5 Adam Pyra 20 -           20
6 Piotr Szadkowski - 16           16
7 Łukasz Słomka 10 3           13
8 Dominik Ossowski 11 -           11
9 Krzysiek Dorobek 6 5           11
10 Wojtek Firlit - 11           11
11 Sebastian Byrtek - 10           10
12 Jarosław Żurek 9 -           9
13 Sebastian Ozarowicz 5 4           9
14 Łukasz Cielebąk 3 6           9
15 Patryk Kuźma - 9           9
16 Grzegorz Czerwiński 8 -           8
17 Łukasz Motyka  7 -           7
18 Dawid Grabowski - 7           7
19 Ewelina Lenth 4 -           4
20 Gabriel Bełch 2 1           3
21 Adrian Rogalski - 2           2
22 Grzegorz Kubiak 1 0           1
23 Przemysław Kosiński 0 -           0
24 Jakub Rydzewski 0 0           0
25 Hubert Cielebąk 0 0           0
26 Iwo Majewski 0 0           0
27 Robert Mazurek - 0           0
28 Miłosz Majewski - 0           0
- Zawodnik nie brał udziału w rajdzie, NK - Zawodnik nie ukończył rajdu